Strategický nákupčí (Home Office až 4 dny v týdnu)

Plzeňský, Heřmanova Huť

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme strategického nákupčího.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a hledáte příležitost k dalšímu osobnímu i profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

POPIS POZICE:
  • Nákup materiálu:Pro tvé kolegy z výroby budeš zajišťovat, aby měli vždy materiál v požadovaném množství a čase
  • Vyjednávání podmínek s dodavateli: Nejen ceny, ale i dodací termíny, kvalitu a platební podmínky. Tady se projeví tvůj taktický a strategický přístup
  • Tvorba rámcových smluv: Jsi-li milovník detailů, tato část práce tě nadchne. Vytvoříš smlouvy, které budou pevným základem pro naše obchodní vztahy
  • Výběrová řízení pro nové projekty: Tvoření týmu dodavatelů, kteří nám pomohou dosáhnout našich cílů
  • Správa dokumentace v interním systému: Bezpečně uskladníš veškeré informace a zajistíš, že budou dostupné pro celý tým

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Komunikativní angličtinu: Budeš jednat s dodavateli z různých koutů světa.
  • Praxi na obdobné pozici: Z oblasti technického/operativního/strategického nákupu
  • Orientace v technické dokumentaci: budeš pracovat s technickými výkresy
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

NABÍZÍME:
  • 5 týdnů dovolené: Načerpej energii a relaxuj
  • Příspěvek na dovolenou a na Vánoce: Potěš sebe i své příbuzné
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dojíždění: Ulehčíme ti cestu do práce
  • Dotované stravování: Protože dobře najíst je základ
  • Body do Cafeterie: Pro příjemné využití volného času

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Heřmanova Huť
Odvětví práce: Nákup a sourcing
Pracovní pozice: Strategický nákupčí (Home Office až 4 dny v týdnu)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Heřmanova Huť - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strategický nákupčí (Home Office až 4 dny v týdnu) ve městě Heřmanova Huť? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Heřmanova Huť - Nákup a sourcing