Personalista - Back office (práce přes personální agenturu)

Holýšov

O nás

Společnost Daimler Buses Česká republika s.r.o. v Holýšově vyrábí karoserie pro autobusy Mercedes-Benz a Setra. Daimler Buses Česká republika s.r.o. patří do koncernu DAIMLER TRUCK AG, který je jedním z největších výrobců užitkových vozidel (nákladní vozidla a autobusy) na světě.

Udělejte správný krok a staňte se součástí našeho týmu, který vyrábí karoserie pro autobusy Mercedes-Benz a Setra. V novém výrobním komplexu s nejvyspělejšími technologiemi nabízíme nové pracovní příležitosti.

Náplň práce:

  • Administrativní práce Back office pro HR oddělení
  • Příprava a správa vnitřních předpisů za HR oddělení
    dle platné legislativy a koncernových předpisů Daimler Truck AG
  • Projekt digitalizace

Profil uchazeče:

▪ Min. SŠ ekonomického nebo humanitního směru

▪ Výborná znalost MS Office

▪ Základní znalost zákoníku práce

▪ Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky

▪ Znalost AJ nebo NJ výhodou

▪ Řidičský průkaz skupiny B

▪ Zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, časová flexibilita a být týmový hráč

Nabízíme:

▪ Zaměstnání u celosvětově známého
 výrobce autobusů

▪ Zázemí úspěšné zahraniční společnosti

▪ Příspěvek na dopravu

▪ Flexibilní časové konto

▪ Závodní stravování

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Daimler Buses Česká republika s.r.o.
Lokalita: Holýšov
Pracovní pozice: Personalista - Back office (práce přes personální agenturu)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Holýšov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Personalista - Back office (práce přes personální agenturu) ve městě Holýšov? Pošlete svůj životopis firmě Daimler Buses Česká republika s.r.o. ještě dnes.