Stavební technik pro Jižní Moravu | 13.mzda

Jihomoravský, Čebín

Chcete se stát součástí společnosti, kde je vám pracovní plán nastaven na míru a také získat různorodé benefity od 13.mzdy až po slevu na firemní výrobky? Společnost, jež je výrobcem a dodavatelem suchých omítkových a maltových směsí hledá kolegu na pozici Stavebního technika! Lokalitou pro Vás bude Jižní Morava.

Máte prezentační dovednosti, ale zároveň Vám nevadí si lehce “ušpinit ruce”? Pak je tato pozice přímo pro vás.

POPIS POZICE:
  • Prezentovat produkty firmy, jak na stavbách, tak i během školení
  • Asistovat a spolupracovat s realizačními firmami při používání produktů firmy
  • Zajišťovat výrobu vzorků a vzorníků pro obchodní tým
  • Poskytovat poradenství ohledně správného využití produktů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Manuální zručnost a ochotu ukázat ostatním správné postupy
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základní znalost práce na PC (emaily, tabulky, kalendář atd.)
  • velkou výhodou je zkušenost z oblasti realizace staveb

NABÍZÍME:
  • 13.mzdu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Různorodé bonusy a prémie
  • Slevu na firemní výrobky a služby
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stabilní zaměstnání ve firmě s pevným zázemím

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Čebín
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice: Stavební technik pro Jižní Moravu | 13.mzda
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Čebín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební technik pro Jižní Moravu | 13.mzda ve městě Čebín? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Čebín - Řemeslné a kvalifikované technické práce