Sociální pracovník/pracovnice - na dobu určitou, a to po dobu rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu 3 let

Kladno
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 23 390 - 34 370 Kč/měsíc

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů

Sociální pracovník/pracovnice
ID 11108977

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Kladno v Oddělení PnP a DOZP

Hlavní náplň činnosti:
- Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek.
- Sociální práce zaměřená na jednotlivce, rodiny a skupiny se zvýšeným rizikem
sociálního vyloučení nebo výskytem problémů v osobním nebo sociálním vývoji.
- Provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé
sociální situaci, analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního
poradenství k jejímu řešení

Kvalifikační a další požadavky:
Vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo [§ 25 odst. 1 písm. e) zákona], tj.
bakalářský nebo magisterský studijní program. Služebním předpisem Úřadu práce České
republiky č. 10/2023 je tato podmínka upřesněna a je vyžadováno odborné zaměření vzdělání.

Požaduje se odborná způsobilost absolvováním:
a) vyššího odborného vzdělání získaného absolvováním vzdělávacího programu
akreditovaného podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním,
vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v
oborech vzdělávání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální
pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní
a sociální činnost, nebo
b) vysokoškolského vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo
doktorandském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku,
sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku,
akreditovaném podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění
dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.

- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka výhodou
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX a SAP

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po
zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 15. 5. 2024
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu rodičovské dovolené, nejdéle však na
dobu 3 let

Více informací na:

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Úřad práce České republiky
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: Sociální pracovník/pracovnice - na dobu určitou, a to po dobu rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu 3 let
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 390 Kč - 34 370 Kč
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách