SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Nymburk, Poděbrady
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 23 390 - 34 370 Kč/měsíc

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v
souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů: Sociální pracovník/ce ID 11015285

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Nymburce, Oddělení
Detašovaného pracoviště Poděbrady

Hlavní náplň činnosti:
- Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek.
- Sociální práce zaměřená na jednotlivce, rodiny a skupiny se zvýšeným rizikem sociálního
vyloučení nebo výskytem problémů v osobním nebo sociálním vývoji.
- Poskytovat pomoc a podporu osobám v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím
příspěvku na péči a dávek osobám se zdravotním postižením, poskytovat základní sociální
poradenství o možnostech řešení nepříznivé sociální situace.
- Přijímání žádostí o příspěvek na péči a dávek osobám se zdravotním postižením,
napomáhání při vyplňování žádostí, vedení řízení ve věci poskytnutí dávek.
- Vykonávání terénní sociální práce – provádění sociálního šetření za účelem posouzení
schopnosti samostatného života v přirozeném sociálním prostředí.
- Rozhodování o příspěvku na péči a dávkách osobám se zdravotním postižením.
- Vykonávání kontrolní činnosti využívání příspěvku na péči a dávek poskytovaných osobám
se zdravotním postižením.

Kvalifikační a další požadavky:
Vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo [§ 25 odst. 1 písm. e) zákona], tj.
vzdělání vyšší odborné nebo bakalářský studijní program. Služebním předpisem Úřadu práce
České republiky č. 10/2023 je tato podmínka upřesněna a je vyžadováno odborné zaměření
vzdělání:
- vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného
podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném
a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v oborech vzdělání
zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a
humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,
nebo
- vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo
doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální
pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku,
akreditovaném podle zákona č.111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a
doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka výhodou
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX a SAP

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup možný 1. května 2024
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle
však na dobu 3 let.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenkový paušál
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději
do 17. dubna 2024 včetně na e-mailovou adresu: nebo
písemně na adresu:

Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Nymburk
Dělnická 402/4
288 19 Nymburk

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Úřad práce České republiky
Lokalita: Poděbrady
Pracovní pozice: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 390 Kč - 34 370 Kč
Nabídka přidána: 14. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    36 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Poděbrady - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ve městě Poděbrady? Pošlete svůj životopis firmě Úřad práce České republiky ještě dnes.