SAP SPECIALISTA | AUTOMOTIVE

Středočeský kraj, Nymburk

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti se SAPem? Jste klíčový uživatel? Nebo se prostě v SAPu vyznáte?

Tak se nám neváhejte ozvat, ať už jste zkušenější či méně zkušený SPECIALISTA SAPu! Co nebudete znát, to se naučíte :)

Co Vás na pozici čeká?

- systémová podpora SAP R/3 v modulech PP, SD, MM, WM, administrace MES systému
- účast na interních SAP projektech vč. projektu migrace na SAP S/4 HANA
- optimalizace podnikových procesů pomocí SAP
- školení koncových uživatelů, sběr požadavků a spolupráce na návrhu nových řešení SAP
- podpora uživatelů v oblastí SAP a řešení incidentů nahlášených prostřednictvím HelpDesk

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- 13. a 14. mzda
- dotované stravování na pracovišti
- příspěvek na volnočasové aktivity
- výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
a další benefity

POŽADAVKY:
- zkušenosi se systémem SAP
- znalost jednoho či více SAP modulů (PP, SD, MM, WM)
- min. mírně pokročilá úroveň AJ
- výhodou praxe v logistice
- výhodou zkušenosti v automotive prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Nymburk
Odvětví práce: Specialista ERP
Pracovní pozice: SAP SPECIALISTA | AUTOMOTIVE
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    51 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nymburk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SAP SPECIALISTA | AUTOMOTIVE ve městě Nymburk? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nymburk - Specialista ERP