Skladový dělník

Klecany

Náplň práce

  • Pohyb po skladu dle instrukcí z hlasově ovládaného systému (sluchátka a mikrofon)
  • Jízda na nízkozdvižném vozíku, není nutný vlastní průkaz, zajistíme proškolení
  • 3směnný provoz nebo 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden), denní x noční
  • Vhodné pro muže, manipulace s těžkými břemeny
  • Možnost práce na suchém nebo chlazeném skladu, příplatek za chlazené prostředí
Váš profil
  • Vzdělání nebo praxe v řízení NZV je výhodou, ale ne podmínkou. Není nutný vlastní průkaz, zajistíme Vám proškolení.
  • Vyžadujeme manuální zručnost, pečlivost, dochvilnost a ochotu k práci přesčas.
  • Pravidelná docházka je samozřejmostí.
  • Vhodné i pro pracovníky z Bulharska
  • Je nutné mít čistý trestní rejstřík.
Naše nabídka
  • Mzda 182,30 Kč - 203,30 Kč na hodinu (dle pracovního zařazení)
  • Prémie dle produktivity až 8000 Kč, máte možnost si ovlivnit výši své mzdy
  • Příplatek za chlazené prostředí
  • Ubytování zajištěno na ubytovně, která je vzdálena cca 10 minut pěšky
  • Zaměstnanec si připlácí za bydlení pouze 1000 Kč - 2000Kč/měsíc
  • V případě vlastního ubytování možnost příspěvku na bydlení (cca 1000Kč/měsíc)
  • Zdarma svozový autobus (Kralupy, Kladno, Slaný, Žižice, Velvary, Kozomín, Klíčany, Roudnice, Mělník, Libiš, Neratovice, Kojetice, Bášť)
  • Dlouhodobá práce na HPP, před nástupem nutný pohovor
  • Pravidelné vyplácení mzdy vždy k 15. dni v měsíci
  • Možnost zálohy na mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní jídelna
  • Možnost navýšení kvalifikace po zkušební době

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Klecany
Odvětví práce: Potravinářství
Pracovní pozice: Skladový dělník
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Klecany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladový dělník ve městě Klecany? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.