SKLADNÍK ve skladu oceli Olomouc-Chválkovice

Chválkovice, Olomouc, Chvalkovice

O nás

Jsme přední mezinárodní společnost zabývající se velkoobchodem s ocelí a pro pracoviště v Olomouci-Chválkovice hledáme spolupracovníky na pozici:

SKLADNÍK ve skladu oceli

Kromě jiného (viz. co Vám můžeme nabídnou) nabízíme přátelskou atmosféru menšího kolektivu, individuální přístup ke každému zaměstnanci, férové jednání a snahu ve všem vyhovět. V naší firmě se každý s každým zná a všichni se k sobě navzájem chovají slušně a s respektem (včetně nadřízených)! Naoplátku očekáváme “pouze” pracovitost a zodpovědný přístup.

Náplň práce:

  • Příjem, označení a zaskladnění materiál
  • Vyskladnění, zapáskování materiálu, nakládka na kamion
  • Dělení materiálu na moderních pásových pilách
  • Manipulace materiálu pomocí dálkově ovládaných mostových jeřábů

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost, pečlivost, pracovitost a zodpovědný přístup
  • Přiměřenou fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat na dvě směny (pondělí až pátek)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní práci ve společnosti, která je součástí mezinárodního koncernu (thesteel.com)
  • Nástupní plat 28.000,-
  • Platový růst po zaučení (možno už ve zkušební době)
  • Roční bonus (45 000,- až 80tis.)
  • Příplatky za přesčas
  • Příplatky na práci v sobotu
  • Stravování na pracovišti z 50% námi dotované
  • Nápoje zdarma, kafeterie
  • Zajistíme jeřábnické a vazačské zkoušky - zdarma, zaškolení samozřejmostí
  • Nové firemní pracovní oblečení vč. zajištění praní a oprav

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o.
Lokalita: Chvalkovice
Pracovní pozice: SKLADNÍK ve skladu oceli Olomouc-Chválkovice
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Chvalkovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SKLADNÍK ve skladu oceli Olomouc-Chválkovice ve městě Chvalkovice? Pošlete svůj životopis firmě KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o. ještě dnes.