OPERÁTOR INTERNÍ LOGISTIKY| NOVÝ BYDŽOV

Královéhradecký kraj

POPIS POZICE:
V současné chvíli rozšiřujeme tým pracovníků do logistiky!

Máte zkušenosti s VZV? Nevadí Vám práce na směny? Tak hledáme právě Vás!

Co Vás na této pozici čeká:

- příjem a expedice zboží
- příprava/uskladnění materiálu
- obsluha VZV
- práce v součinnosti s výrobou
- práce se čtečkou (scannerem)
- práce v nepřetržitém provozu na 3 směny

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis!

BENEFITY:
BENEFITY:

- nástupní mzda až 29 000 Kč
- roční bonus
- prémiový motivační systém
- pravidelné navyšování roční mzdy
- závodní stravování/stravenkový paušál
- příspěvek na dojíždění nad 20 km
- příspěvek na dovolenou/kulturu/zdraví až 1000 Kč/měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- čisté pracovní prostředí v moderním závodě a férový přístup

POŽADAVKY:
POŽADUJEME:

- základní znalost práce na PC
- zkušenost s VZV, retrak, jeřáb a práce se scannerem výhodou
- výborný zdravotní stav
- fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gi Group Czech Republic
Lokalita: Královéhradecký kraj
Odvětví práce: Operátor výroby
Pracovní pozice: OPERÁTOR INTERNÍ LOGISTIKY| NOVÝ BYDŽOV
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Královéhradecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR INTERNÍ LOGISTIKY| NOVÝ BYDŽOV ve městě Královéhradecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Gi Group Czech Republic ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Královéhradecký kraj - Operátor výroby