Servisní technik pro transformátory s cestováním PO ČR a SK (od 40 – 55.000 KČ)

Jihomoravský kraj

Náplň práce

  • servisování a diagnostikování transformátorů, tlumivek a vypínačů
  • různé demontáže, montáže a diagnostika zařízení (VN a VVN)
  • vedení příslušné dokumentace, měřících protokolů a technických zpráv
  • 95% práce na zemi a 5% práce ve výškách max 4 m
  • práci s měřícími a diagnostickými přístroji
  • vyjíždí se v pondělí a vrací se v pátek
  • v zimních měsících možný HO, školení
  • základna v Brně, v Plzni

Požadujeme

  • min SOU elektro obor nutností
  • vyhláška 50/§ 6 minimálně (nejlépe §7,8)
  • práce s vysokým napětím
  • nutný ŘP sk. B – časté cestování od po do pá (po celé ČR a 20 % času i SK)
  • práce na PC, výhodou i práce v IS
  • jazyk není nutností, ale výhodou
  • zákaznicky orientovaný přístup, samostatnost a psychickou odolnost
  • fyzickou zdatnost
  • NUTNÉ BYDLIŠTĚ V PLZNI NEBO V BRNĚ A JEJICH OKOLÍ

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle dosavadní praxe od 40000 Kč do 55000 Kč + pravidelné bonusy, diety + kapesné při cestě na SK
  • možnost cestování po celé ČR a SK + spaní v krásných penzionech
  • 25 dní volna na regeneraci
  • propracovaný benefitní systém
  • cafeterie, penzijko a životko, příspěvek na sport, volný čas a kulturu
  • stravenky
  • pravidelné vzdělávání a školení
  • dodělání certifikace na opravy
  • po zaučení i dříve k dispozici služební vůz i k soukromému užívání
  • místo výkonu práce – celá ČR a SK, základna Plzeň, Brno

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Lokalita: Jihomoravský kraj
Pracovní pozice: Servisní technik pro transformátory s cestováním PO ČR a SK (od 40 – 55.000 KČ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 31. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik pro transformátory s cestováním PO ČR a SK (od 40 – 55.000 KČ) ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Advantage Consulting, s.r.o. ještě dnes.