Servisní technik pro audiovizuální techniku

Kladno

K našim zakázkám přibývají stále nové, proto doplňujeme a posilujeme naše týmy o šikovné a spolehlivé techniky, kteří mají stále chuť učit se něčemu novému.

Co vás čeká:

  • Servisní činnost Audiovizuální techniky (pravidelné prohlídky instalací, provádění údržby, apod.).

  • Programování řídících systémů Crestron, Cue (www.crestron.com , https://www.cuesystem.com/).

  • Instalace a příprava audiovizuální techniky v rámci realizace.

  • Působnost celá ČR (převážně Praha a střední Čechy).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Řidičský průkaz skupiny B.

  • Výhodou osvědčení dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50) - lze dodělat u nás.

  • Programovací jazyky C, C#, java, HTML5 (základní znalosti, zbytek doučíme).

Co nabízíme:

  • Zajímavou pracovní pozici v oblasti obchodu.

  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání.

  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

  • Multisport kartu za zvýhodněnou cenu.

  • Stravenkový paušál v hodnotě 116 Kč/odpracovaný den.

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Vhodné pro absolventy i studenty elektrotechnického oboru.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Colsys s.r.o.
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: Servisní technik pro audiovizuální techniku
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik pro audiovizuální techniku ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě Colsys s.r.o. ještě dnes.