VEDOUCÍ POBOČKY | KLADNO

Středočeský kraj, Kladno

POPIS POZICE:
Společnost podnikající v oblasti technického produktu hledá vhodné kandidáty na pozici Vedoucího pobočky v Kladně.

Máte již zkušenosti z vedoucí pozice? Řízení a rozvoj menšího týmu Vám nedělá žádný problém? Jste komunikativní, analytický a orientovaný na výsledek?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude náplní práce?

- Zodpovědnost za kompletní provoz a obsluhu zákazníků dané pobočky
- Plnění úkolů zadaných vedoucím pracovníkem
- Zodpovědnost za připravenost pobočky v případě auditu
- Vedení pracovníků pobočky včetně obchodního týmu – kontrola organizace práce a plnění úkolů
- Tvorba a kontrola nabídek
- Péče o stávající zákazníky
- Akviziční činnost v daném regionu
- Zodpovědnost za reprezentativní vzhled prodejny
- Analytická činnost – rozbory prodeje
- Tvorba objednávek zboží včetně hlídání stavu zásob skladu
- Provádění inventur zboží a majetku

BENEFITY:
- Možnost kariérního růstu
- Příspěvek na stravování
- Dny zdravotního volna
- 5. týden dovolené
- Vitamínové balíčky
- Teambuildingové akce
- Odměny z plnění plánu pobočky
- Příspěvek na penzijní spoření

Platové podmínky: dohodou

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Zkušenost na vedoucí pozici podmínkou
- Znalost technického produktu výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- Schopnost vést a organizovat tým lidí
- Obchodní dovednosti, komunikativnost, analytické myšlení

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Kladno
Odvětví práce: Manažer prodejního týmu
Pracovní pozice: VEDOUCÍ POBOČKY | KLADNO
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    78 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ POBOČKY | KLADNO ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kladno - Manažer prodejního týmu