Seřizovač CNC soustruhů

Hlavní město Praha, Praha

Hledáte zaměstnání v oboru strojírenství se zaměřením na CNC stroje? Máte vzdělání technického směru a vyhovuje Vám místo pracoviště Praha 9? Nabízíme zajímavou pracovní příležitost, kde budete pracovat na novém moderním CNC soustruhu. Navíc je možnost profesního růstu a k tomu atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další.

POPIS POZICE:

Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů

Čtení a použití technických podkladů

Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces

Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů

Seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance

Kontrola používání řezných nástrojů Pravidelně měření vyrobených kusů

Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost

Odzkoušení vyrobených předmětů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxe se seřizováním CNC strojů (soustruhy)
  • Zkušenost s programováním CNC strojů (Fanuc, Haiden nebo CAM systémy) výhodou
  • Schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Stabilita, loajalita
  • Spolehlivost a přesnost
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Ochota pracovat na směny (2-směnný provoz PO - PÁ, ranní a odpolední)

NABÍZÍME:
  • Zajímavou pracovní příležitost v v oboru strojírenství v lokalitě Praha 9
  • Stabilní zaměstnání, kde můžete uplatnit své zkušenosti a rozšířit své znalosti
  • Příležitost pracovat v perspektivní nadnárodní výrobní společnost
  • Různorodou náplň práce
  • Práce v moderní divizi s kvalitním strojovým vybavením možnost rozvoje
  • Možnost rozvoje
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Seřizovač CNC soustruhů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač CNC soustruhů ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Výroba a vývoj