SAMOSTATNÁ/-NÝ FINANČNÍ ÚČETNÍ (M/Ž)

Olomouc

Pro našeho klienta, výrobní společnost vyrábějící doplňkové komponenty pro konstrukční stavební systémy sídlící v Olomouckém kraji, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku do finančního oddělení společnosti na pozici Samostatné finanční účetní (M/Ž).

Náplň práce:

  • Samostatné vedení účetnictví (banka, pokladna, sklad, agenda přijatých tuz. i zahr. faktur, interní doklady)
  • Zpracování vyúčtování zahraničních i tuzemských pracovních cest
  • Zpracování pravidelných reportů a statistik ( DPH; Intrastat atd )
  • Podílení se na měsíčních závěrkových operacích
  • Inventarizace přidělených účtů
  • Příprava podkladů pro audit
  • Spolupráce se zahraničním vedením společnosti na ekonomickém fungování firmy

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
  • Kompletní znalost podvojného účetnictví
  • Orientace v oblasti DzPPO a DPH
  • Předchozí zkušenosti a praxi na pozici finanční účetní min. 5let
  • Samostatnost při řešení úkolů
  • Aktivní přístup k práci
  • Profesionální znalost MS Office
  • Znalost NJ nebo AJ na úrovni umožňující samostatnou každodenní komunikaci

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Mzdové ohodnocení 40 – 45 000 Kč
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Firemní benefity
  • Dovolenou 20 dní, po prvním roce 25 dní
  • Férovou firemní kulturu (rodinná firma střední velikosti, kde je vysoce kladen důraz na dlouhodobou spolupráci a loajalitu )
  • Místo výkonu práce v Olomouckém kraji

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Němčina
    (aktivní)

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: SAMOSTATNÁ/-NÝ FINANČNÍ ÚČETNÍ (M/Ž)
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-45000 Kč
Nabídka přidána: 23. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SAMOSTATNÁ/-NÝ FINANČNÍ ÚČETNÍ (M/Ž) ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.