REKLAMAČNÍ TECHNIK

Brandýs nad Labem

Pro našeho klienta, společnost, která je na českém trhu předním dodavatelem náprav a náhradních dílů pro nápravy pro přípojná vozidla. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Reklamační technik.

Náplň práce:

  • Posuzování, vyřizování reklamací a péče o servisní síť
  • Komunikace se zákazníky
  • Vedení technického školení na nabízené produkty
  • Komunikace s dodavateli a přepravními společnostmi
  • Administrativa spojená s dokumentováním reklamací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směr
  • Praxe na obdobné pozici a znalost dílů pro nákladní či zemědělské vozy – výhodou
  • NJ na komunikativní úrovni, popř. AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost a schopnost dotahovat věci do konce

Nabízíme:

  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Služební automobil, telefon a PC
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Odborná školení
  • Po odpracovaném roce 1000Kč příspěvek na penzijní
  • Možnost seberealizace, samostatnost
  • Místo výkonu práce – Brandýs nad Labem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Němčina
    (aktivní)

Benefity

  • Sick days
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Brandýs nad Labem
Pracovní pozice: REKLAMAČNÍ TECHNIK
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brandýs nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici REKLAMAČNÍ TECHNIK ve městě Brandýs nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.