Provozní kavárny

Hradec Králové

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou
Platová třída: podle vzdělání a praxe, příspěvky na stravování a penzijní spoření, tarif Benefit, bližší informace o platových podmínkách při výběrovém řízení
Úvazek: plný, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
Pracovní doba: po-so, směnný provoz v rámci provozní doby kavárny 10 -18 h, so 9-13
Charakter práce: vedení literární kavárny a obsluha hostů
Místo výkonu práce: Literární kavárna, Centrum celoživotního vzdělávání, Hradec Králové
Prostředí: nové, moderní, nekuřácké ; již zavedená kavárna s vlastním profilem
Nástup: červen/červenec 2024 příp. dle dohody

Náplň práce:
•    odpovědnost za chod kavárny včetně dodržování hygienických, sanitačních postupů
•    koncepce jídelního a nápojového lístku
•    příprava akcí gastronomického a kulturního charakteru
•    organizace cateringových služeb pro akce knihovny
•    vedení pokladny
•    obsluha hostů
•    příprava teplých a studených nápojů a jídel studené kuchyně (saláty, bagety aj.)
•    objednávání, evidence a inventarizace zboží
•    údržba a úklid přístrojů, nádobí a vybavení
•    propagace literární kavárny ve spolupráci s knihovnou a správa vlastní facebookové stránky
•    další práce dle pokynů ředitele organizace

Kvalifikační požadavky:
•    úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru gastronomie/ vyučen v oboru
•    nebo praxe v oblasti požadované kvalifikace 6 let
•    znalost hygienických a sanitačních pravidel v potravinářství
•    znalost práce na PC včetně základní znalosti ekonomického programu pro restaurace
•    řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
•    čistý trestní rejstřík
•    zdravotní průkaz

Další předpoklady
•    nadšení pro gastronomii
•    samostatnost a schopnost práce v malém týmu
•    příjemné vystupování
•    bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost a spolehlivost

Termín podání přihlášky: do 31.5.2024

Detaily o pracovním místě:
Firma: Knihovna města Hradce Králové
Lokalita: Hradec Králové
Pracovní pozice: Provozní kavárny
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: 1. 7. 2024
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
Cizí jazyk není požadován.
Odpovědět na inzerát    117 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Provozní kavárny ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Knihovna města Hradce Králové ještě dnes.