Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy)

Olomouc

Hledáme do týmu kreativního a organizovaného koordinátora menších projektů v oblasti vývoje webových stránek a e-shopů. Pokud máte smysl pro detail a rádi spolupracujete jak s technickými týmy, tak s klienty, čtěte dál!

Náplň práce:

  • Koordinace menších projektů týkajících se vývoje webových stránek, e-shopů a dalších digitálních produktů, včetně související administrativy, hlídání termínů a fakturací.
  • Fungování jako mezičlánek mezi klientem a programátorem, grafikem, copywriterem atd.).
  • zajišťování shody požadavků a očekávání na obou stranách.
  • Přímá komunikace s klienty pro vyjasnění požadavků na design a funkcionalitu.
  • Tvorba wireframe podle specifikací klienta, tvorba zadání pro grafiky, programátory, plnění stránek, jednoduché úpravy webu.
  • Kontrola výstupů od programátora před předáním produktu klientovi.
  • Školení klientů na obsluhu nově vytvořených produktů.
  • Občasná tvorba grafických prvků (výhodou jsou zkušenosti s grafikou nebo alespoň ochota se grafiku naučit), copywriting, SEO.
  • Spolupráce s kolegyní na Helpdesk s požadavky na jednouché úpravy a opravy.
  • Částečná zodpovědnost za back-office kanceláře.

Požadavky:

  • Příjemné vystupování (telefonické i osobní), zodpovědnost, organizovanost (schopnost určit si priority) a samostatnost.
  • Schopnost se zamyslet nad požadavkem a v případě potřeby dokázat zformulovat otázky tak, aby klient poskytl všechny důležité informace.
  • Zvládaní kritických situací a schopnost řešit problémy.
  • Základy grafiky a orientace v tvorbě webu, kreativní vnímání vizuální stránky webů.
  • Motivace porozumět světu webů, e-shopů, webových aplikací a jejich problematiky.
  • Základní znalost práce s počítačem, Microsoft office (Word, Excel, PowerPoint), email.
  • Výborný český nebo slovenský jazyk slovem i písmem.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu (pondělí až pátek).
  • Možnost práce z domova dle domluvy.
  • Práci v přátelském a podporujícím kolektivu.

Pokud jste kreativní, máte zkušenosti s projekty v digitálním prostředí a hledáte dynamické pracovní prostředí, připojte se k nám a posuňte svou kariéru na novou úroveň! Odešlete svůj životopis a motivační dopis na naši emailovou adresu. Těšíme se na vaši odpověď!

Jaké jsou benefity?

homeoffice, kariérní růst, osobní koučink, parkoviště, pružná pracovní doba, přátelské prostředí

Hledáme

  • copywriting
  • SEO
  • wireframe
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
  • zodpovědnost
  • zvládání kritických situací
  • kreativní vnímání
  • znalost práce s pc
  • organizovanost
  • Česky - plynule
  • Vzdělání

Výhodou

  • zkušenost s grafikou

Detaily o pracovním místě:
Firma: BZ Company Internacional, s.r.o.
Lokalita: Olomouc
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy)
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy) ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě BZ Company Internacional, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - IT