Projektant mostních konstrukcí

Hlavní město Praha, Olomouc

Hledáme zkušeného a motivovaného projektanta mostních konstrukcí do projekční kanceláře v Olomouci, případně na pobočku v Praze či Ostravě.

Jste‑li odborníkem na návrh a design mostů, máte potřebné technické znalosti a vášeň pro inženýrské projekty, pak je tato pozice právě pro vás.

POPIS POZICE:
  • Navrhování, design astatické posudky mostních konstrukcí vsouladu spříslušnými předpisy anormami.
  • Zpracování projektové dokumentace.
  • Zpracování projektů vBIM (není ale primární podmínkou).
  • Koordinace projektových prací, autorský dozor urealizovaných projektů.
  • Zatěžovací zkoušky, mostní prohlídky apřepočty zatížitelnosti mostních konstrukcí.
  • Hodnocení bezpečnosti astability mostních konstrukcí.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, inženýrství nebo obdobném.
  • Minimálně 5 let prokazatelných zkušeností v návrhu mostních konstrukcí.
  • Znalost příslušných stavebních předpisů a technických norem.
  • Znalost konstrukčního programu AutoCAD je základ pozice.
  • Znalost jiných programů jako Revit, Advance Steel, MIDAS, nebo IDEA StatiCa je velkou výhodou.
  • Dobré komunikační a týmové dovednosti, jako i vysokou samostatnost a zkušenosti v budování dodavatelských vztahů a spolupráce.
  • Schopnost efektivně řešit technické problémy a pracovat v rámci stanovených časových termínů.

NABÍZÍME:
  • Možnost zapojit se do prestižních projektů jak v ČR, tak v zahraničí (Švédsko, Polsko, Slovensko, nebo také USA).
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí.
  • Možnost osobního a profesního růstu.
  • Příspěvek na stravování, důchodové připojištění a penzijní připojištění.
  • Až 25 dnů volna a flexibilita čerpání náhradního volna v režimu vyrovnávacího období.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Olomouc
Odvětví práce: Stavebnictví
Pracovní pozice: Projektant mostních konstrukcí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    43 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant mostních konstrukcí ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Stavebnictví