PROJECT CONTROLLER | FINANCE

Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Baví vás práce v mezinárodním prostředí? Máte v malíčku controlling? Domluvíte se anglicky a nebo německy? Tak v tom případě máme pro Vás super pozici, pro výrobní společnosti, která v současnosti rozšiřuje svůj tým.

Co je náplní práce?

- podporovat projektové manažery při zajišťování ekonomického výhledu každého projektu společnosti a dohlížet nad projekty v otázkách finančních
- dohlížit na probíhajících projekty i s technickými projektovými manažer a identifikovat nesrovnalosti (časové, nákladové, cash flow)
sledovat náklady na dané projekty a vyhodnocovat rizika
- spolupráce na měsíčních/čtvrtletních a ročních finančních závěrkách podle UGB a IFRS

- podílet se na vývoji projektového systému (digitalizace)

BENEFITY:
- 5 týdnu dovolené
- pružná pracovní doba, home office
- kafetérie
- flexipassy, Multisport karta
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na stravování
- odborné a jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem

POŽADAVKY:
- vzdělání v oblasti ekonomie
- praxe v oblasti controllingu, nebo příbuzné pozice
- znalost SAP je velká výhoda
- znalost MS Office a to zejména EXCELU je potřebná
- dobré schopnosti v oblasti projektového řízení
- znalost angličtiny na dobré úrovni

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Financial Controller
Pracovní pozice: PROJECT CONTROLLER | FINANCE
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 75 000 Kč
Nabídka přidána: 13. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROJECT CONTROLLER | FINANCE ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Financial Controller