Programátor/ka pro embedded systémy s OS Linux

Zlín

Do naší firmy DV BUDDY hledáme programátora pro embedded systémy s OS Linux, pro vývoj aplikací v C / C++ pro elektronická zařízení určená zejména pro potápění. Rádi bychom do našeho týmu přijali člověka, který bude mít zájem a nadšení s námi spolupracovat, chuť učit se novým věcem a samostatný a kreativní přístup k řešení problémů - toto je pro nás důležitější než dosažené vzdělání nebo letitá praxe v oboru. Spolupráce je možná na prac.smlovu i DPP, IČOO.

Zabýváme se vývojem a výrobou vlastních elektronických zařízení zaměřených zejména pro oblast potápění. Rádi bychom do našeho týmu přijali člověka, který bude mít zájem a nadšení s námi spolupracovat, chuť učit se novým věcem a samostatný a kreativní přístup k řešení problémů - toto je pro nás důležitější než dosažené vzdělání nebo letitá praxe v oboru. Zájem o potápění výhodou!

Co vás čeká

Vývoj aplikací v C / C++ pro elektronická zařízení určená zejména pro potápění

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Programování pod OS Linux

Zkušenost s hardware - procesory na platformě ARM, elektronické komunikace, práce se schématem zařízení

Časová flexibilita, odpovědnost

Praxe na podobné pozici výhodou

Práce  z domova a jednou za týden až dva účast na poradách v kanceláři ve Zlíně

Co vám můžeme nabídnout

Forma pracovního poměru po dohodě (HPP, DPP)

Možnost práce z domova nebo z kanceláře poblíž centra Zlína s parkováním

Flexibilní pracovní doba

Hledáme

  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - čtení dokumentace

Detaily o pracovním místě:
Firma: DV BUDDY
Lokalita: Zlín
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Programátor/ka pro embedded systémy s OS Linux
Směnnost práce Plný úvazek, Částečný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 13. 5. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Programátor/ka pro embedded systémy s OS Linux ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě DV BUDDY ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - IT