Prodavač/ka v Auto Moto-náhradní díly(Most)

Most

O nás

LKQ celosvětově zaměstnává více než 45 000 lidí a stále roste! Staňte se součástí jedinečné společnosti LKQ, která je globálním distributorem výrobků pro automobily, včetně náhradních dílů, komponentů a systémů pro trh s náhradními díly v Severní Americe, Evropě a na Tchaj-wanu. V Evropě působíme ve 21 zemích a obsluhujeme více než 700 000 nezávislých velkoobchodních zákazníků.

Náplň práce:

  • Každodenní aktivní komunikace se zákazníky na prodejně LKQ a poskytovat poradenství
  • Částečně vyřizovat telefonicky objednávky od našich zákazníků
  • Vyřizovat reklamace
  • Pečovat o vzhled prodejny
  • Občasný záskok za kolegu řidiče

Co od Vás očekáváme:

  • Mít znalost a zájem o oblast auto moto – náhradní díly, autopříslušenství
  • Mít příjemné vystupování a být vstřícný(á)
  • Mít velmi dobrou úroveň prodejní komunikace a péče o zákazníky
  • Mít alespoň uživatelskou znalost PC (ohledně interních systémů Vás rádi zaškolíme)
  • Vlastnit řidičský průkaz sk. B
  • Být samostatný(á)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • aměstnanecké slevy na naše zboží až 50 %
  • Multisport karta,
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevy na kulturu
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční odměna za doporučení nového kolegy
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Virtuální 24/7 zdravotní poradenství
  • Kariérní postup
  • PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRU A FÉROVÝ PŘÍSTUP
  • MOTIVUJÍCÍ MZDOVÉ HODNOCENÍ (NÁSTUPNÍ MZDA +MĚSÍČNÍ PRÉMIE)
  • PRÁCE V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU

Detaily o pracovním místě:
Firma: LKQ CZ s.r.o.
Lokalita: Most
Pracovní pozice: Prodavač/ka v Auto Moto-náhradní díly(Most)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    70 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Prodavač/ka v Auto Moto-náhradní díly(Most) ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě LKQ CZ s.r.o. ještě dnes.