Procesní inženýr/ka – pro stávající a nové projekty

Bzenec

O nás

Chcete pracovat v silné nadnárodní společnosti, která úspěšně naplňuje svoje vize?

Do výrobního závodu v Bzenci, hledáme zkušeného odborníka pro analýzu

a optimalizaci výrobních technologií a procesů.

Jsme fajn tým, s dobrou firemní kulturou a rádi u nás přivítáme produktivního

a pohodového kolegu. Ozvěte se nám ?

Vaše náplň práce:

  • monitoring, kontrola a zavádění procesních parametrů
  • vyhodnocování a optimalizace KPI
  • návrh opatření ke zlepšování výrobních procesů (zmetkovitost, prostoje)
  • podíl na tvorbě layoutů, kapacitních studií
  • spolupráce s dodavateli výrobních strojů, zařízení, nástrojů, forem atd., podíl na procesu jejich výběru
  • spolupráce při analýzách chyb, zjištěných v průběhu ověřovacích sérií a zkouškách ze sériové výroby, návrh opatření k jejich odstranění

Očekáváme od Vás:

  • SŠ/ VŠ vzdělání v technickém oboru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxi v odvětví automotive

Výhodou mohou být Vaše předchozí zkušenosti se vstřikováním plastů.

Pracovní podmínky a benefity:

  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení, odpovídající náročnosti práce
  • vzdělávací kurzy a odborná školení
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na péči o zdraví
  • věrnostní odměna a stabilizační příplatek

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Lokalita: Bzenec
Pracovní pozice: Procesní inženýr/ka – pro stávající a nové projekty
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Bzenec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Procesní inženýr/ka – pro stávající a nové projekty ve městě Bzenec? Pošlete svůj životopis firmě SULCO Automotive Group, s.r.o. ještě dnes.