Přípravář staveb

Olomouc

Informace
Jsme stavební společnost, která má nejen v Olomouckém kraji známou tvář – jsme Hroší stavby Morava a.s. Máme silné zázemí a stabilitu v holdingu enteria. Jsme hrdí na naše otevřené a přátelské pracovní vztahy. Pokud jste i vy přesvědčeni, že lidé mají tvořit firmu a chcete být na správném místě, přijďte mezi nás.

Přivítáme nového PŘÍPRAVÁŘE POZEMNÍCH STAVEB - vhodné i pro absolventy!

Co Vás čeká:

Jste součástí realizačního týmu, procházíte životním cyklem stavby a kontrolními dny.

Pracujete s rozpočtem stavby.

Pomáháte s materiálovým pokrytím a podporujete výrobu.

Vytváříte předmětové balíky dodávek, souvisí s poptáváním, vyhodnocováním a komunikací.

Samostatně vyhledáváte subdodavatele a spolupracujete při sepisování smluv.

Je třeba plnit časový harmonogram stavby i podmínky dodavatelů, staráte se o prevenci potíží ve výstavbě.

Podílíte se na vyúčtování vlastních výkonů a na kontrole vyúčtování dodavatelů.

Pracujete s rozpočtovými programy, měl byste být analytický, systematický a cílit na výsledky.
Co od vás očekáváme
SŠ nebo VŠ stavebního směru.

Umíte se samostatně rozhodovat.

Časová flexibilita, komunikativní dovednosti a předvídavost.

Analytické a systematické myšlení.

Pokud jste absolvent, máte schopnost se učit.

Výhodu bude mít ten, kdo se orientuje v projektové dokumentaci, zná rozpočtové programy (Kros4, RTS Buildpower, ASPE apod.).

ŘP B - aktivní řidič.
Co vám nabízíme
Setkáte se s jedinečnou „hroší“ firemní kulturou. Jsme česká společnost s tradicí a rovněž vizí a moderními přístupy.

Poskytneme značnou míru autonomie „dělání si věcí po svém“, při zachování požadovaných výsledků.

Jsme zvyklí na informovanost, otevřenou komunikaci, skupinové cílové hodnocení (podíly na hospodářském výsledku) a udržujeme dobrou atmosféru.

Uvítá vás moderní zázemí a přátelskost mezi kolegy.

5 týdnů dovolené + 1 týden volna mezi vánočními svátky.

Příspěvek na stravování, obdržíte také notebook a mobilní telefon.

Přispíváme na sport, kulturu, na penzijní připojištění a další.

Čas v práci si můžete přizpůsobit.

Podpoříme vás v růstu (školení, vzdělávání) a seberealizaci.

Relaxujeme společně na firemních či divizních akcích.

A je toho mnohem víc! Přijďte se přesvědčit a seznámit se!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Hroší stavby Morava a.s.
Lokalita: Olomouc
Odvětví práce: Stavebnictví a reality
Pracovní pozice: Přípravář staveb
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Přípravář staveb ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Hroší stavby Morava a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Stavebnictví a reality