Projektant pozemních staveb

Olomouc, Tršice
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 40 000 Kč/měsíc

Pracovní doba pružná, základní od 7:00 do 15:30 hod., případně dle domluvy.
Mzda až 40100 Kč,
Požadavky:
- SŠ/VŠ, nejlépe absolventi, znalost práce s autocad LT + cadkon, MS office, případně 3D projektování v Revit, řidičský průkaz skupiny B, orientace v problematice projektování staveb a legislativy - stavební zákon a příslušných vyhlášek, vhodná znalost problematiky energetické náročnosti staveb a příslušného SW.
Znalost projektování zdravotechnických instalací.
Pracovní náplň:
- projektové dokumentace skutečného stavu objektů, vypracovávání projektových dokumentací pro územní a stavební řízení, provádění stavby.
Bonusy:
- profesní růst, důraz na osobní vzdělávání a rozvoj znalostní báze, příspěvek na stravování
První kontakt je možný POUZE e-mailem, následně proběhne osobní pohovor.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: DAZ designs4U s.r.o.
Lokalita: Tršice
Pracovní pozice: Projektant pozemních staveb
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Nové nabídky práce každý den
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
    Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
    Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
    Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
    Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
    Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
    Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Projektant/projektantka strojní
- Přerov - ENERGOPROJEKTA s.r.o.
Stavební projektant
- Olomouc - TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Strojní projektant
Stavbyvedoucí (A10864)
Olomouc - Hofmann Wizard s.r.o.
STAVBYVEDOUCÍ pro Olomouc
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Přípravář/přípravářka staveb
- Olomouc - Smart stavby s.r.o.
Projektant EUTR
- Olomouc - Ústav pro hospodářskou úpravu lesů
TEAM LEADER| VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ| až 85 000 Kč
Přerov - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 85 000 Kč
Z DOMOVA
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE| AUTOMOBIL| FULL REMOTE
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment
Počítání zboží za 120 - 140 Kč/hod - možnost volby směn
Olomouc - DANTEM Česká republika a.s. | 120 Kč - 140 Kč
Marketingový specialista
Olomouc - Škola Populo | 30 000 Kč - 35 000 Kč
SAP SPECIALISTA | LOGISTIKA/VÝROBA | OLOMOUC
Olomouc - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 100 000 Kč
Z DOMOVA
Customer service with German | call centre | full office or full remote | Brno
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 50 000 Kč
IT ANALYTIK| OLOMOUC
Olomouc - Grafton Recruitment
Z DOMOVA
EMBEDDED DEVELOPER | full remote
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč
Lipník n. Bečvou: BRIGÁDNÍK/CE
Lipník nad Bečvou - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
ELEKTRIKÁŘ OLOMOUC - JEDNA SMĚNA
Olomouc - Grafton Recruitment | 28 000 Kč - 35 000 Kč
Jednoduchá brigáda v obchodě, až 182 Kč/hod
Olomouc - INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 160 Kč - 182 Kč
PRODUKTOVÝ INŽENÝR | OLOMOUC | až 60 000 KČ
Olomouc - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 60 000 Kč
Z DOMOVA
SW ARCHITECT | ERP a MES systémy | full remote
Praha hl.m. - Grafton Recruitment | 110 000 Kč - 150 000 Kč
SKLADNÍK - MANIPULANT PŘEROV 1 směna
Přerov - Grafton Recruitment | 24 000 Kč - 26 000 Kč
Úklidový pracovník OC GALERIE MORITZ - Olomouc (A269)
Olomouc - B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Z DOMOVA
DESIGN ENGINEER | formy vstřikolisů | full remote
Chomutov - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
Oblastní manažer - Olomoucký a Jihomoravský kraj
Olomouc - Protektia s.r.o. | 35 000 Kč - 35 000 Kč
Kurýr Bolt Food (Olomouc)
Olomouc - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
ELEKTROINŽENÝR/VÝPOČTÁŘ - OLOMOUC
Olomouc - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 50 000 Kč
Z DOMOVA
SW & BUSINESS ARCHITECT | ERP a MES systémy | full remote
Znojmo - Grafton Recruitment | 110 000 Kč - 150 000 Kč
Z DOMOVA
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč
Z DOMOVA
GERMAN CLIENTS SUPPORT | AIRLINES ✈ | OFFICE OR FULL REMOTE FROM THE CZECH REP.
Praha hl.m. - Grafton Recruitment | 41 000 Kč - 46 300 Kč
TECHNOLOG| PŘEROV
Přerov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant pozemních staveb ve městě Tršice? Pošlete svůj životopis firmě DAZ designs4U s.r.o. ještě dnes.