Pracovník v sociálních službách

Karviná, Český Těšín
  • Směnnost: Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 22 600 Kč/měsíc

Náplň práce:
- - výkon přímé obslužné péče
- - nácvik jednoduchých denních činností
- - pomoc při osobní hygieně a oblékání
- - manipulace s přístroji a pomůckami
- - udržování čistoty a osobní hygieny
- - podpora soběstačnosti
- - posilování životní aktivizace
- - vytváření základních sociálních a společenských kontaktů
- - uspokojování psychosociálních potřeb
Požadujeme:
- - kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních
- službách
- - min. ukončené základní vzdělání
- - kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
- - trestní bezúhonnost
- - zdravotní způsobilost (dobrý zdravotní stav)
- - očkování proti žloutence typu B
- - základní znalost práce s PC
- - zkušenost s prací v sociálních službách výhodou
- - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, empatii
- - schopnost týmové spolupráce
- - základní znalost SQSS (standardy kvality soc. služeb) výhodou
Pracovní poměr:
- - nepřetržitý provoz (denní/noční 12-ti hod směny)
- - plný úvazek (37,5 hod/týdně)
- - doba určitá 1 rok s možností prodloužení po oboustranném zájmu

Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
St Strukturovaný životopis zaslat do 18. 4. 2024 na e-mail: .
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "PSS - Hrabinská". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 23. 4. 2024).

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Charita Český Těšín
Lokalita: Český Těšín
Pracovní pozice: Pracovník v sociálních službách
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 600 Kč
Nabídka přidána: 8. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    108 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Český Těšín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník v sociálních službách ve městě Český Těšín? Pošlete svůj životopis firmě Charita Český Těšín ještě dnes.