ÚDRŽBAŘ

Třinec

Jsme lahůdkářská firma s víc jak 25- letým působením na trhu a aktuálně hledáme do naší skvělé fungující party údržbářů ještě jednoho kolegu, který nám pomůže a zároveň posílí vzájemnou zastupitelnost. Náš tým se skládá z mistra Pavla a dvou údržbářů Petra a Petra, kteří jsou silnou podporou pro své kolegy ve výrobě a budou v začátcích pomáhat i vám. Váš pracovní den nebude nikdy stejný, budete řešit jak náhlé poruchy strojů, tak i plánované opravy a údržby výrobních linek a budov.

Uvítáme kolegu, který bude mít:

  • SOŠ/SOU s vyučením/maturitou technického směru
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., nebo dle nového nařízení vlády 194/2022 Sb. O požadavcích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
  • Zkušenosti na pozici údržbáře/technika výrobních linek
  • Samostatnost, schopnost nalézat nová řešení, manuální zručnost
  • Týmového ducha (práce na kolektivních úkolech)
  • Schopnost komunikovat a předávat informace - jak ústně, emailem, přes WhatsApp
  • Ochotu pracovat na R/O směny
  • Ochotu se střídat v držení pohotovosti (1x za měsíc týden noční pohotovost, víkendovou pohotovost

Co bude vaše náplň práce:

  • Zajišťování chodu výrobních linek
  • Běžná údržba a pravidelná kontrola výrobních linek
  • Diagnostika problému
  • Preventivní údržba strojů a zařízení
  • Vedení evidence a dokumentů k údržbě
  • Opravářské, údržbářské a kontrolní činnosti v celé společnosti – oprava a údržba budov

Co za to:

  • Práci na HPP
  • Osobní ohodnocení po zaučení
  • 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let (1000 – 7000Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,-/směna
  • Slevy na firemní produkty
  • Občerstvení na pracovišti
  • Online kurz anglického jazyka zdarma
  • Pracovní oblečení, o které se nestaráte

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
Lokalita: Třinec
Pracovní pozice: ÚDRŽBAŘ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    102 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třinec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ÚDRŽBAŘ ve městě Třinec? Pošlete svůj životopis firmě GASTRO - MENU EXPRESS a.s. ještě dnes.