Pracovník propagace

Hradec Králové

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.

Platová třída: 10, příspěvky na stravování a penzijní spoření, tarif Benefit pro rodinu
Plný úvazek: 40 hod. týdně, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, možnost homeoffice
Pracovní doba: po-pá, večerní akce

Charakter práce: pestrá práce v samostatné organizaci, v moderním prostředí

Místo výkonu práce: Centrum celoživotního vzdělávání, Wonkova 1262/1a, Hradec Králové

Nástup: 1.6.2024

Náplň práce:

  • tvorba a koordinace kulturních a vzdělávacích akcí a jejich propagace
  • příprava měsíčního programu knihovny
  • správa webu knihovny
  • administrace interního databázového systému
  • příprava informačních a propagačních materiálů
  • grafické ztvárnění tiskových materiálů, především plakátů k akcím
  • spolupráce na udržování vizuálního stylu knihovny
  • účast na pořádaných akcích

Požadavky:

  • vzdělání SŠ/VŠ, výhodou vzdělání v oboru mediální studia, jazyková kultura, marketing, grafický design
  • dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • časová flexibilita v rámci výše uvedené pracovní doby
  • vyšší počítačová gramotnost: pokročilý MS Office a internet podmínkou, výhodou znalost dalších programů
  • výhodou zkušenosti s fotografováním a úpravou fotografií
  • alespoň minimální zkušenosti s grafickými programy (např. Photoshop, InDesign, Scribus, Illustrator, Inkscape apod.), případně chuť a zjevná snaha se v tomto směru dále vzdělávat
  • výborná znalost českého jazyka, znalost jednoho cizího jazyka vítána
  • samostatnost a schopnost práce v malém týmu
  • aktivní a tvůrčí přístup, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresu

Prosíme uchazeče, aby na uvedený kontakt poslali elektronickou poštou stručnou informaci o motivaci a strukturovaný životopis a to do 31.5.2024. Dotazy k pracovní pozici na tel: .

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Knihovna města Hradce Králové
Lokalita: Hradec Králové
Pracovní pozice: Pracovník propagace
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: 1. 6. 2024
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
Nejsou požadovány.
Odpovědět na inzerát    384 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník propagace ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Knihovna města Hradce Králové ještě dnes.