Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Děčín, Česká Kamenice
  • Směnnost: Turnusové služby
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 25 550 - 37 150 Kč/měsíc

CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ V ČESKÉ KAMENICI - Tyršova 350, Česká Kamenice

Náplň práce:
- přímá práce s klienty
- náplní práce je získávání, udržování a rozvíjení dovedností, které jsou potřebné pro běžný život klientů
- prevence návratu k závislostnímu chování
- administrativa spojená s přímou klientskou prací
- práce v nerovnoměrném provozu

Požadujeme:
- minimální vzdělání zakončené výučním listem a kurz Pracovníka v sociálních službách
(kurz PSS je možné doplnit v průběhu zaměstnání do 18 měsíců, dle zákonné povinnosti)
- znalost a praxe v oblasti sociálních služeb vítána
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii,
ochotu vzdělávat se
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- práci na celý úvazek (1), (krátký a dlouhý týden)
- práci v zavedené a stabilní organizaci
- platové podmínky dle tarifů státní správy (od 25 550 Kč do 37 150 Kč + příplatky za směnnost)
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na telefon
- pravidelné vzdělávání a supervize

NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození
- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo

PŘÍLOHY PŘIHLÁŠKY:
- stručný motivační dopis
- profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
týkajících se sociálních činností

Kontakt: asistentka ředitelky - Jinochová Kateřina, e-mail: , tel.: mezi 8:00 - 15:00 hod.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Charita Česká Kamenice
Lokalita: Česká Kamenice
Pracovní pozice: Pracovník/pracovnice v sociálních službách
Směnnost práce Turnusové služby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 550 Kč - 37 150 Kč
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    128 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Česká Kamenice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/pracovnice v sociálních službách ve městě Česká Kamenice? Pošlete svůj životopis firmě Charita Česká Kamenice ještě dnes.