Pracovník/pracovnice v sociálních službách - preventista

Děčín, Česká Kamenice
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 16 500 - 18 000 Kč/měsíc

[] Místo výkonu práce: Česká Kamenice, pracovní zařazení v rámci Odboru sociálních věcí s přidělením k Nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež

Výběrové řízení v rámci projektu "Prevence konfliktů a rizik spojených s nevhodným trávením volného času dětí a mládeže v České Kamenici"

Charakteristika pracovní pozice - náplň práce:
- monitoring lokalit - školní workoutové hřiště, park Franze Preidla, okolí koupaliště, výletní altánky
- spolupráce s Nízkoprahovým zařízením pro děti a mládež (NZDM) a Městem Česká Kamenice při oslovování děti a mladých lidi ve věku 10-18 let,
- nabídka vhodných aktivit trávení volného času, zapojení do činnosti NZDM, kroužků či sportovních činností,
- zjišťování zájmů dětí a mládeže a řešení problémů,
- spolupráce při realizaci činností v NZDM,
- zapojení do aktivit NZDM ve víkendových časech - výlety, aktivity apod.

Platové podmínky
8. platová třída v souladu se zněním Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, Nařízení vlády č. 264/2022 Sb., kterým se mění některá nařízení vlády v oblasti odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě a v souladu se Zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění.

Kvalifikační předpoklady
střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Požadavky stanovené městem Česká Kamenice
- kurz pracovníka v sociálních službách (lze absolvovat i v rámci projektu),
- bezúhonnost (doložená výpisem z rejstříku trestu),
- věk minimálně 18 let,
- schopnost týmové práce.

Náležitosti přihlášky
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození,
- státní příslušnost,
- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo,
- číslo občanského průkazu (případně číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana),
- datum a podpis uchazeče.

Přílohy přihlášky
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a do-vednostech týkajících se správních činností,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem,
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Lhůta pro podání přihlášky (včetně příloh)
pondělí 22.4.2024 - do 17:00 hodin. (pohovory před výběrovou komisí proběhnou v pátek 26.4.2024)

Způsob podání přihlášky
obálku označenou "VŘ - SOC" zaslat na adresu:
Tajemník MěÚ, Městský úřad Česká Kamenice, náměstí Míru čp. 219, 407 21 Česká Kamenice nebo předat osobně na podatelně Městského úřadu Česká Kamenice.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto oznámení a výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Česká Kamenice
Lokalita: Česká Kamenice
Pracovní pozice: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - preventista
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 500 Kč - 18 000 Kč
Nabídka přidána: 29. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    65 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Česká Kamenice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/pracovnice v sociálních službách - preventista ve městě Česká Kamenice? Pošlete svůj životopis firmě Město Česká Kamenice ještě dnes.