Práce v bezpečnostní agentuře - Masér a fyzioterapeut s praxí a zkušenostmi - Sedlčany

Sedlčany

Místo výkonu práce: Sedlčany
Sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport, náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany 264 01.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Masér a fyzioterapeut s praxí a zkušenostmi - Sedlčany
Benefity
Široká klientela sportovního a relaxačního centra Vltavan. Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness)., Široká klientela sportovního a relaxačního centra Vltavan, Plně vybavená a moderně zařízená masérna, Moderní zázemí a příjemné prostředí nově otevřeného centra Vltavan, Spolupráce s trenéry, se kterými můžete společně řešit situace Vašich klientů, Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness)
Kontakt
Lenka Němcová
Telefon: + 935 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Směnnost:

  • Dle dohody, bude se odvíjet od otevíracích hodin a potřeb klientů sport centra.
Náplň práce
Ve sport centru Vltavan se budete starat o naše klienty, kteří k nám pravidelně chodí do fitness a wellness.
Požadujeme praxi a zkušenosti.

Forma spolupráce:

1) DPP/IČ:
Jako zaměstnanec s paušální mzdou nebo spolupráce na IČ.

2) Pronájem masérny:
Další možností je pronajmout si plně vybavenou masérnu a provozovat soukromé masáže pro nové i své současné klienty. Díky tomu, můžete pokračovat ve své současné maserské praxi. Navíc budete získávat nové klienty z řad návštěvníků centra Vltavan. Hlavní výhodou pro Vás bude silná členská základna našeho komplexu Vltavan. Vltavan přímo nabízí a inzeruje nabídku masáží. Vizí našeho sportovně relaxačního centra je péče o klienta od zajištění tréninku až po regeneraci.

Cena pronájmu masérny: 10 000 Kč/měsíc, včetně energií, recepční služby a dalších výhod sport centra Vltavan
Nabízíme
Hlavní výhodou pro Vás bude silná členská základna našeho komplexu Vltavan., Díky ní Vám bude generován potřebný počet klientů pro provoz efektivní maserské praxe., Vltavan přímo nabízí a inzeruje nabídku masáží., Vizí našeho sportovně relaxačního centra je péče o klienta od zajištění tréninku až po regeneraci., Budete součástí příjemného prostředí a zkušeného kolektivu, který klientům pomůže dosáhnout jejich cíle.
Pracovněprávní vztah: DPP,jiné
Požadujeme: Praxi a zkušenosti,Časová flexibilita podle potřeb klientů sport centra.
Vzdělání: středoškolské s maturitou

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Sedlčany
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Masér a fyzioterapeut s praxí a zkušenostmi - Sedlčany
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Sedlčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Masér a fyzioterapeut s praxí a zkušenostmi - Sedlčany ve městě Sedlčany? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.