POMOCNÝ SKLADNÍK | ranní směny, O-Přívoz

Moravskoslezský, Ostrava

Do firmy, která se zabývá půjčováním vybavení pro stavby, bednění a pažení hledáme nového spolehlivého pařtáka na práci ve skladu i mimo něj.

Jedná se o práci v Ostravě - Přívoze.

POPIS POZICE:
  • výdej zboží: Pokud si zákazník bude chtít zboží půjčit, je třeba, abys ho správně dle pokynů připravil, spočítal a předal
  • příjem zboží: Jelikož se jedná o práci na půjčovně, je třeba, abys vždy vrácené zboží převzal, spočítal a zkontroloval kvalitu materiálu
  • údžba: V případě, že bude zboží poškozeno, je třeba, abys udělal zápis a provedl údržbu - obnovil lak, vyměnil překližku a dělal kontrolu provozuschopnosti
  • manipulace:Každá věc má své místo a proto je třeba, abys vždy vše vrátil tam, kam patří

PROFIL KANDIDÁTA:
  • min. SOU s výučním listem
  • velkou výhodou je vazačský a jeřábnický průkaz (případně alespoň zkušenosti)
  • fyzická zdatnost - manipulace těžkými kusy
  • uvítáme zkušenosti s lakováním a natíráním
  • spolehlivost v docházce

NABÍZÍME:
  • mzda 130 - 150 Kč dle výkonu
  • stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • pouze ranní směny od 6:30 - 15:00 hod.
  • volné víkeny
  • dobrá dostupnost autem i MHD

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Ostrava
Odvětví práce: Doprava a logistika
Pracovní pozice: POMOCNÝ SKLADNÍK | ranní směny, O-Přívoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici POMOCNÝ SKLADNÍK | ranní směny, O-Přívoz ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Doprava a logistika