Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Pojišťovací specialist(k)a pro Tábor a Písek

Praha

Popis pozice

HLEDÁME KANDIDÁTY A KANDIDÁTKY S OBCHODNÍM ZAMĚŘENÍM

Baví Vás komunikovat s lidmi a líbilo by se Vám skloubit aktivní obchod s pojišťovnictvím? Máte obchodního ducha, silnou motivaci být úspěšný a touhu mít možnost 100% ovlivnit Váš příjem?
Do našeho zaběhlého týmu hledáme právě VÁS.

Na naší retailové pobočce Vám poskytneme vlastní pracovní místo, služební notebook a zázemí, které budete mít plně k dispozici. Schůzky si tak budete moci sjednávat přímo na pobočce banky. Na pobočce čeká tým zkušených kolegů a kolegyň, kteří Vám rádi pomohou a poradí.

JAKO POJISTNÝ SPECIALISTA/KA BUDETE

  • Uzavírat s klienty banky pojistné smlouvy společnosti Allianz
  • Aktivně participovat na prodejních kampaních u předem vytipovaných a předschválených klientů banky
  • Mít k dispozici klientské portfolio domovské pobočky UniCredit Bank Písek a Tábor, které budete moci dále aktivně cross-sellovat
  • Mít možnost uzavírat vlastní obchody
  • Komplexně zpracovávat uzavřené obchody
  • Sledovat konkurenci a využívat znalosti k vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Pravidelně reportovat požadované výsledky

CO K PRÁCI U NÁS POTŘEBUJETE?

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Živnostenský list na zprostředkování obchodu a služeb (v případě, že nemáte ŽL, nemějte obavy, jeho vytvoření zařídíte velmi rychle)
  • Zkušenost z obchodní pozice v oblasti pojišťovnictví či z bankovního prostředí vnímáme jako velkou výhodu
  • Být výřečný/á a pohotový/á

CO NAOPAK NABÍZÍME MY?

  • Možnost vydělat si zajímavou finanční částku na provizích
  • Portfolio klientů domovské pobočky k oslovení
  • Bankou generované sestavy vybraných klientů vhodných pro prodej pojistných produktů
  • Bankovní notebook s potřebnými aplikacemi, Vaše vstupní investice je nulová
  • Intenzivní školení a adaptační období, během kterého Vás naši nejlepší specialisté proškolí, abyste uměl/a vše potřebné
  • Výhodné podmínky na bankovní produkty, slevy u firemních partnerů

Detaily o pracovním místě:
Firma: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Pojišťovací specialist(k)a pro Tábor a Písek
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pojišťovací specialist(k)a pro Tábor a Písek ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia ještě dnes.