PLANT MANAGER | ÚSTECKO

Ústecký kraj

POPIS POZICE:
Máte zkušenost s vedením výroby nebo rovnou celého závodu? Podíleli jste se na projektech vedoucích k rozšíření výroby, optimalizace či zefektivnění? Domluvíte se výborně anglicky a nebojíte se výzev?

Na Ústecku obsazujeme pozici Plant managera, jehož pracovní náplní bude:

- Plánovat, organizovat, řídit a provozovat day-to-day operace ke splnění očekávání zákazníků
- Zvyšování a rozšiřování výroby, výrobních kapacit a minimalizovat přebytečné náklady (při zachování standardů kvality)
- Mít zodpovědnost za výrobu, kvalitu produktů a logistické procesy
- Monitorovat operace, implementovat nápravná opatření
- Úzce spolupracovat se zahraničním managementem
- Dohled nad lidskými zdroji
- Sbírat a analyzovat data pro nalezení slabších míst
- Efektivně alokovat zdroje a plně využívat aktiva k dosažení optimálních výsledků
- Implementace a plánování strategií pro udání směru závodu

BENEFITY:
- Možnost podílet se na novém projektu, rozšíření výroby
- Automobil i k soukromým účelům
- Zajímavá mzda dle předchozích zkušeností
- Další bonusy (k osobnímu jednání)

POŽADAVKY:
- Výborná znalost českého a anglického jazyka (němčina velkou výhodou!)
- VŠ vzdělání v oblasti managementu, engineeringu nebo příbuzných oblastí
- Předchozí zkušenost na top manažerských pozicí v oblasti výrobního závodu (Vedoucí výroby, Operations manager, Plant manager)
- Relevantní znalosti z oblastí plánování rozpočtu, strategického plánování, plánování lidských zdrojů
- Znalosti z technické stránky výroby
- Zkušenost s rozjezdem výroby/rozšiřování výroby velkou výhodou
- osobnost orientovaná na lidi, leadership skills

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Ústecký kraj
Odvětví práce: Jednatel
Pracovní pozice: PLANT MANAGER | ÚSTECKO
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 000 Kč - 200 000 Kč
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PLANT MANAGER | ÚSTECKO ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ústecký kraj - Jednatel