Personalista / Personalistka

Nýřany

Náplň práce

  • zodpovědnost za výběrová řízení (inzerce, vyhledávání kandidátů, pohovory, adaptační proces)
  • řešení pracovněprávní legislativy (smlouvy, výpovědi, prohlídky,...)
  • aktivní komunikace s pojišťovnami, úřady, agenturami práce
  • aktivní práce v systému Nugget
Váš profil
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost pracovněprávní legislativy
  • zkušenosti s aktivním náborem nových zaměstnanců
  • znalost Nugget výhodou
Naše nabídka
  • nástupní hrubá mzda od 40 tis. Kč a výše
  • práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • věrnostní prémie a jubilea
  • stravenkový paušál
  • 4 sick day
  • spolupráce na zajímavých projektech
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Nýřany
Odvětví práce: Personalistika a HR
Pracovní pozice: Personalista / Personalistka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Nýřany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Personalista / Personalistka ve městě Nýřany? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.