Operátor výroby- obsluha Laseru

Kunovice, Kuňovice

HANZA Mechanics Kunovice patří do švédské skupiny HANZA Group, která poskytuje futuristické výrobní řešení v oblasti mechaniky, elektroniky, kabelů a finální montáže. HANZA působí v České republice, , Švédsku, Finsku, Estonsku, Polsku, Německu a Číně. V současné době zaměstnává v Kunovicích zhruba 55 kvalifikovaných zaměstnanců a směřuje k růstu.

Z důvodu rozvoje firmy a zvyšování objemu zakázek pro významné světové partnery hledáme nyní následující pozici pro práci v Kunovicích:

CNC Operátor výroby

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Co budete dělat?

  • Obsluha  Laseru
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Výroba dílů a podsestav
  • Kontrola hotových výrobků pomocí základních měřidel
  • Evidence výroby v průběhu směny
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Které zkušenosti/dovednosti se vám budou hodit?

  • Zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • Na obsluhu Laseru vás zaškolíme, nejsou nutné předchozí zkušenosti

Co dostanete na oplátku:

Proč jsme rádi součástí HANZA Mechanics Kunovice?

  • Jsme stabilní a rychle rostoucí, švédská firma
  • Každý nováček je kompletně zaškolený a umožňujeme další kariérní postup
  • Rozpis směn známe předem a můžeme si tak plánovat volný čas
  • Nadstandartní mzda je vždy férová a každý rok ji valorizujeme
  • Máme vždy nabitou kartu na nápojové a jídelní automaty
  • Dovednostní příplatek
  • Obědy v závodní jídelně máme dotované nebo máme stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené je super
  • Dostáváme odměny za dodržení fondu pracovní doby
  • Za doporučení nového kolegy dostáváme bonus
  • Dostáváme odměny na Vánoce nebo k významným životním událostem
  • Možnost karierního růstu (např. na parťáka či mistra)
  • Máme možnost práce přesčas
  • Není to pásová výroby
  • Máme firemní akce
  • Věrnost se vyplácí máme na to program

Jak probíhá výběrové řízení?

Přihlaste se na nabídku. My se Vám ozveme a probereme podrobnosti. Výběrové řízení má 1 kolo. Prohlédnete si výrobu a setkáte se s vedoucím a mistrem.

Benefity

  • Závodní stravování
  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: HANZA Assembly Zábřeh s.r.o.
Lokalita: Kuňovice
Pracovní pozice: Operátor výroby- obsluha Laseru
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29000-34000 Kč
Nabídka přidána: 8. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kuňovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby- obsluha Laseru ve městě Kuňovice? Pošlete svůj životopis firmě HANZA Assembly Zábřeh s.r.o. ještě dnes.