Operátor výroby, Obráběč, svářeč TIG, Operátor CNC, dobré platové podmínky

Olomoucký kraj

Náplň práce

Do prestižní světové firmy hledáme šikovné, manuálně zručné dělníky do výroby, obráběče CNC, obráběče na klasický soustruh nebo frézu a svářeče.
  • Různorodá manuální práce
  • Po řádném zaškolení budete u nás na pozici
  • Operátor ve výrobě:
  • třeba pilovat, brousit, vrtat, zalešťovat, vyklepávat do tvaru, připravovat nástroje a obsluhovat manipulační techniku. Vše podle jednoduchých technologických postupů a s tím nejlepším, co je ve strojírenství k dispozici.
  • Operátor CNC, klasický soustruh nebo fréza:
  • Obsluha strojů
  • Nastavení, seřízení, a příprava strojů
  • Průběžné měření obrobků, naměřené hodnoty zanášet do systému
  • Svářeč TIG:
  • Svařovat metodou TIG – svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře. Ručně či na poloautomatu.
  • Kontrolovat sváry vizuálně i měřením.
  • Některé sestavy dílců budete i kompletovat a kalibrovat
  • Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Znalost práce na PC
  • Znalost obsluhy příslušných strojů
  • Ochodu pracovat ve směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav
  • Nabízíme

  • Práce na HPP v kmenovém stavu
  • Velmi dobré platové podmínky
  • Nadstandartní příplatky a bonusy
  • Penzijní připojištění
  • Každý rok navyšování mzdy
  • Moderní technologie
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní, dotované stravování, doplňkové občerstvení
  • Karierní růst
  • Důkladné zaškolení
  • Pohodlné pracovní oblečení
  • Příspěvek na dopravu
  • Spoustu finančních i nefinančních benefitů
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Olomoucký kraj
    Pracovní pozice: Operátor výroby, Obráběč, svářeč TIG, Operátor CNC, dobré platové podmínky
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 1. 5. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Olomoucký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby, Obráběč, svářeč TIG, Operátor CNC, dobré platové podmínky ve městě Olomoucký kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.