Operátor v papírenském průmyslu - Žimrovice, až 39000,-Kč

Žimrovice, Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí

Náplň práce

U nás táhneme za jeden provaz, pokud je v provoze klid, pracujeme v poklidném tempu. Když se vyskytne problém, pomáháme si navzájem.

Pracujeme v nepřetržitém režimu typu krátký a dlouhý týden (jeden týden 2 směny pracovní, druhý týden 5 pracovních směn).

Dbáme na pečlivé zaškolení nováčka, z počátku budeš vykonávat především tyto činnosti:

  • obsluhu papírenského stroje
  • obsluhu základních měřidel, zapisování naměřených hodnot do PC
Váš profil
  • spolehlivost
  • schopnost pracovat 12 hodinové směny v nepřetržitém provoze - krátký, dlouhý týden
  • znalost práce na PC
  • schopnost dojíždět - autobusové spojení k nám není optimální
Naše nabídka
  • nástupní mzda 32000,-Kč, po zaškolení 39000,-Kč
  • dotované stravování
  • příspěvěk na dojezdné od 10 km - 750,-Kč až 2500,-Kč
  • Cafeteria Sodexo karta
  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobé zaměstnání

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Hradec nad Moravicí
Odvětví práce: Dělnické pozice
Pracovní pozice: Operátor v papírenském průmyslu - Žimrovice, až 39000,-Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hradec nad Moravicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor v papírenském průmyslu - Žimrovice, až 39000,-Kč ve městě Hradec nad Moravicí? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.