Manipulant - automotiv, Opava

Moravskoslezský kraj, Opava

POPIS POZICE:
- zabezpečení mariálu na pracovišti
- odvoz vyrobených kusů
- práce na VZV

BENEFITY:
- stravenky v hodnotě 120 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem
- Flexipasy v hodnotě 500Kč/měsíc po zkušební době
- 5 dnů zdravotního volna za rok
- strava a teplé nápoje na pracovišti za symbolické ceny
- bezpečnostní přestávky nad rámec zákona navíc i při 8 hod směně

POŽADAVKY:
- min. základní vzdělání
- ochota procovat ve třísměnném provozu pro výrobu automotiv
- pečlivost, samostatnost, učenlivost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gi Group Czech Republic
Lokalita: Opava
Odvětví práce: Operátor výroby
Pracovní pozice: Manipulant - automotiv, Opava
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 000 Kč - 27 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    56 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manipulant - automotiv, Opava ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě Gi Group Czech Republic ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Opava - Operátor výroby