Operátor robotického pracoviště 200 Kč/hod. - Hranice

Hranice, okres Přerov, Hranice

O nás

Baví Vás práce na PC?

Chcete pracovat ve vysoce robotizovaném prostředí?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Nabízíme Vám práci ve 2 směnném provoze na pozici, ranní, odpolední, výhledově třísměnný provoz

Náplň práce:

 ●  práce na PC - zadávání informací do systému, navigováno programem

 ●  příprava výlisků k robotickému zpracování

 ●  odebíraní výlisků, kontrola a manipulace s vyrobenými díly

Co od Vás očekáváme:

●   práce ve stoje

 ●  znalost práce na PC,

 ●  manuální zručnost

 ●  spolehlivost

 ●  praxe na obdobné pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

●  stravenky v hodnotě 140,- Kč/směna

 ●  příspěvek na MHD nad 200,- Kč

 ●  prémie 2000,- Kč měsíčně

 ●  možnost záloh na mzdy

 ●  5 týdnů dovolené

 ●  dlouhodobou a stabilní práci, v čistém prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Lokalita: Hranice
Pracovní pozice: Operátor robotického pracoviště 200 Kč/hod. - Hranice
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 – 200 Kč / hod
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    43 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hranice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor robotického pracoviště 200 Kč/hod. - Hranice ve městě Hranice? Pošlete svůj životopis firmě Enter-Prise Sorting, s.r.o. ještě dnes.