Operátor lakovny - bez nočních směn, i bez praxe #krfKE

Středočeský kraj

Náplň práce

Hledáte stabilní práci bez nočních směn s pravidelnou ranní směnou a baví Vás lakování výrobků? Máte zájem získat praxi v oboru a fajn benefity k tomu? Pokud ano, tak nás neváhejte kontaktovat. Hledáme šikovnou posilu na pozici Operátor lakovny, nepotřebujeme nikoho s praxí, vše rádi naučíme! Takže pokud Vás láká práce v tomto oboru, nastartuje s námi Vaši kariéru!
Nástup je možný ihned a přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání.
Pozice je svým charakterem vhodná spíše pro muže.
Náplň práce:
- lakování menších součástek - ponoření výrobků do barvící lázně
- manipulace s výrobky - do pece na zapečení barvy
- kontrola kvality, balení
Pracovní doba:
Pravidelná ranní směna PO-PÁ v čase 6:00-14:00, v příp. nutnosti je i extra odpolední směna 14:00-22:00 (pouze občas)
Místo výkonu práce:
Jirny - dostupné z MHD, zastávka blízko firmy

Požadujeme

- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení
- navýšení mzdy po zaučení
- prémie za dodržování bezpečnosti, týmovost, kvalitu...
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefit karta (sport, kultura, aktivity...)
- multisport karta
- stravné
- občerstvení na pracovišti
- výhodný balíček na telefon
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti
- získání praxe

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Středočeský kraj
Pracovní pozice: Operátor lakovny - bez nočních směn, i bez praxe #krfKE
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 Kč - 36 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor lakovny - bez nočních směn, i bez praxe #krfKE ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.