Operátor CNC karuselu | centrum BRNA | 43-50 000 Kč

Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Máte zkušenost s CNC karuselem? Nevadí Vám 3 směnný provoz, který je však kompenzovaný skvělým platovým ohodnocením?

Budete se věnovat především:
- Obsluze CNC karuselu s řídícím systémem Sinumerik
- Přípravě stroje a upínání obrobku, soustružení dílců
- Manipulace s obrobky pomocí mostového jeřábu
- Základní úpravě programu a samostatné programování jednoduchých operací
- Pravidelné údržbě
- Práci s technickými výkresy a dokumentací

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

BENEFITY:
- zkrácená pracovní doba, nástupní bonus
- 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
- stravování/ stravenky
- kafeterie v hodnotě 30 000 Kč/ rok (možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění)
- odměny při životních a pracovních výročích
- multisport karta
- odborné vzdělávaní, kurzy
- zázemí silné společnosti!

POŽADAVKY:
- vzdělání technického směru
- praxe s obsluhou CNC soustruhu s programem SINUMERIK
- zkušenosti s řezáním a prací s mikrometrem, posuvnými měřidly
- znalost technické dokumentace
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Obráběč kovů
Pracovní pozice: Operátor CNC karuselu | centrum BRNA | 43-50 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 39 000 Kč - 44 000 Kč
Nabídka přidána: 21. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor CNC karuselu | centrum BRNA | 43-50 000 Kč ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Obráběč kovů