Ochodní zástupce (Kladno) - HPP

Kladno

O nás

Jsme kladenská firma s rodinnými kořeny, ale na naše facility služby spoléhá Amazon v Olomouci, nebo třeba Národní divadlo v Praze. Jsme česká firma, ale také jsme součástí nadnárodního konsorcia, které řeší velké tendry na středoevropské úrovni a neustále nás nutí se zlepšovat.

Rozšiřujeme obchodní tým a hledáme ambiciózního obchodníka, který nám pomůže v realizaci naší vize. Pokud vás zajímá oblast facility služeb, hledáte novou výzvu a chtěl(a) byste být součástí zajímavého příběhu, který právě píšeme, ozvěte se nám a rádi vám řekneme víc o HGS. Mezi naše hlavní služby patří pravidelné úklidy, technologické čištění, údržba venkovních a zelených ploch, nebo dočasné přidělování zaměstnanců.

Náplň práce:

  • Zpracovávání poptávek od potenciálních klientů,
  • Servisní činnost s aktuálními klienty, up-sell a cross-sell aktivity,
  • Vyhledání a oslovení nových klientů, komunikace se stávajícími klienty,
  • Realizace obchodních schůzek u klientů,
  • Příprava nabídek, smluv a důsledná práce v CRM systému,
  • Nezbytnou součástí je komunikace napříč odděleními a spolupráce s kolegy podílející se na zakázce,
  • Sledování dění na trhu a novinek ve svěřené oblasti,
  • Propagace svěřeného portfolia produktů u stávajících klientů.

Co od Vás očekáváme:

  • Proaktivitu a chuť aktivně obchodovat a oslovovat nové klienty,
  • Vysoké komunikační a organizační schopnosti,
  • Silné vyjednávací schopnosti,
  • Osobní ambice, drive a potřeba dotahovat věci do konce,
  • Logické myšlení – naše nabídky se často odvíjí od technických výkresů a metrů čtverečních ploch,
  • Středně pokročilá znalost MS Excel – kalkulace pro naše nabídky nejsou triviální,
  • Pečlivost a pozornost k detailu – vše musí být zapsáno v CRM a smlouvy se také sami nepřipraví,
  • Týmový hráč – pracujeme v tandemu obchodník/rozpočtář,
  • Středoškolské vzdělání s maturitou,
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smluvní vztah na hlavní pracovní poměr,
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní bonusy),
  • Roční bonusy v závislosti na hospodářském výsledku,
  • Služební automobil k soukromému užívání,
  • Firemní notebook a telefon s datovým tarifem,
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění,
  • 20 dní dovolené plus 5 sick days,
  • Firemní slevy a půjčky,
  • Volné vstupy pro celou rodinu do ZOO Praha,Jump Park - Praha nebo aquapark Kladno,
  • Rádi společně slavíme významná výročí ať už firemní nebo zaměstnanecká,
  • Navýšení dovolené po odpracovaných letech.

Detaily o pracovním místě:
Firma: HGS, a.s.
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: Ochodní zástupce (Kladno) - HPP
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40.000 – 60.000 Kč
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ochodní zástupce (Kladno) - HPP ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě HGS, a.s. ještě dnes.