Trainee/ Junior obchodní zástupce pro český trh s dobrou znalostí NJ

Kladno, Velké Přítočno
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 40 000 Kč/měsíc

Pro naši novou pobočku ve Velkém Přítočně hledáme:
Trainee/ Junior obchodní zástupce pro český trh s dobrou znalostí NJ.

V našem interním 12-ti měsíčním vzdělávacím programu Vás systematicky budujeme jako posilu a oživení pro budoucnost našeho prodejního oddělení v České republice.

Náplň práce:
Jako IBS-Trainee získáte široký vhled do B2B prodeje. Od telefonického kontaktu v rámci prodejních služeb, přes správu dat, tvorbu a sledování nabídek až po sběr objednávek a mnoho dalších backoffice činností s firemním datovým softwarem CRM.

V rámci služby v terénu dáte tvář prémiové značce IBS a budete reprezentovat naši firmu přímo na místě. Svým otevřeným vystupováním nadchnete naše zákazníky i obchodní partnery. Úspěšným absolvováním stáže tak přispějete k udržitelnému rozvoji našich obchodních vztahů. K vašim pozdějším úkolům bude patřit rozšíření stávajících vztahů se zákazníky a strategickými klienty (key accounts), stejně jako získávání nových zákazníků skrz vnitřní či vnější služby.

V rámci osobních návštěv v příslušné oblasti nabídnete zákazníkům individuální technické poradenství, jakož i praktické ukázky našich čisticích a údržbářských produktů.

Očekáváme od Vás:
- středoškolské vzdělání
- vysoká míra zodpovědnosti a spolehlivosti
- zájem o osobní a profesní rozvoj
- německý jazyk - úroveň min. mírně pokročilá (B1)
- dobré komunikační schopnosti a týmovost

Nabízíme:
- silnou značku s více než 50-ti lety zkušeností v podnikání
- vynikající příležitost k rozvoji a stabilní pracovní místo v rodinném podniku orientovaném na budoucnost
- aktivní využití a rozšiřování dovedností v německém jazyce
- plat obsahující motivační složku a sociálních odvody
- nejmodernější komunikační technika
- nejlepší know-how v oboru díky dlouholeté mezinárodní činnosti

Další benefity po úspěšném absolvování 12-ti měsíčního trainee programu:

- mzda odvislá od úspěchu včetně diet
- provize a cílové bonusy
- firemní vozidlo s možností soukromého užívání a smartphone
- odborná péče a školení týkající se produktů a prodeje

Vydejte se s námi na novou karierní dráhu u IBS-Scherer a přihlaste se nyní jednoduše e-mailem!

Těšíme se na Vaši přihlášku! V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: IBS Scherer Czech s.r.o.
Lokalita: Velké Přítočno
Pracovní pozice: Trainee/ Junior obchodní zástupce pro český trh s dobrou znalostí NJ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Velké Přítočno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Trainee/ Junior obchodní zástupce pro český trh s dobrou znalostí NJ ve městě Velké Přítočno? Pošlete svůj životopis firmě IBS Scherer Czech s.r.o. ještě dnes.