Obsluha tiskařského stroje

Bystřice pod Hostýnem

O nás

Dual Trade s.r.o.
Jsme český internetový obchod s volnočasovým, reklamním a pracovním oblečením. V naší nabídce najdete více než 40 tisíc kvalitních produktů pro ženy, muže i děti. Od vzniku společnosti nabízíme také realizaci potisku a výšivky. Zboží expedujeme po České republice, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska, Německa a Rakouska. Mezi naše zákazníky patří koncoví uživatelé, firmy, školy i instituce. Od samotného začátku našeho podnikání je našim cílem a posláním nabízet zákazníkům kvalitní zboží a služby, ze kterých budou mít radost a splní jejich očekávání. Postupnými kroky neustále vylepšujeme e-shop, rozšiřujeme nabídku o další kvalitní produkty, posloucháme zpětnou vazbu, pracujeme s kritikou a snažíme se věci dělat lépe než předtím. Více o nás se můžete dozvědět zde: www.dobrytextil.cz

Náplň práce:

• Obsluha tiskařského stroje a lisů.
• Vizuální kontrola vyhotovených potisků.
• Dodržování plánu tisku.
• Běžná údržba a čištění tiskařského stroje.
• Komunikace se specialisty potisků.
• Výměna a nastavení fólií.
• Práce s programem na potisk.
• Odpovědnost za objednávání spotřebního materiálu.
• Vytváření reportů.

Co od Vás očekáváme:

• Pokročilá znalost práce s počítačem.
• Manuální a technickou zručnost.
• Aktivní přístup při řešení problémů.
• Zápal do práce a chuť učit se nové věci.
• Pečlivost, svědomitost a samostatnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Hned na začátku dostanete k ruce parťáka, který vám podstatně zpříjemní zaškolovací proces.
• Stabilní práci u férového zaměstnavatele.
• Otevřenost a prostor pro seberealizaci.
• Práci v pohodovém kolektivu.
• 2 dny Sick Days.
• Možnost záloh na výplatu.
• Zaměstnanecké slevy na celý sortiment.
• Stravenkový paušál.
• Kvalitní káva a čaj pro zahřátí a nabuzení.
• Společně užité akce, které již mají svou tradici (letní výlety, vánoční večírky..).
• Každý rok +1 den dovolené navíc (startujeme na 20 dnech).
• Možnost bezplatného využití firemního tarifu u T-Mobile (neomezené volání, data a sms v rámci ČR).
• Mzda : 23.000- 25.000 Kč

Benefity

  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.
Lokalita: Bystřice pod Hostýnem
Pracovní pozice: Obsluha tiskařského stroje
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23.000 – 25.000 Kč
Nabídka přidána: 15. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha tiskařského stroje ve městě Bystřice pod Hostýnem? Pošlete svůj životopis firmě CRI ameba.eu, s.r.o. ještě dnes.