Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Vedoucí elektroúdržby

Holešov

Popis pozice

Na čem budete pracovat?

* Vedení týmu deseti elektrikářů ve výrobním závodě
* Vedení a koordinace aktivit elektroúdržby, příprava údržbových plánů, příprava rozpočtu a harmonogramu prací
* Organizace elektroúdržby, vytváření plánů preventivní a prediktivní údržby, integrace diagnostických metod
* Řízení a plánování oprav výrobních zařízení a jejich zpětné uvedení do výroby včetně úpravy dokumentace a aktualizace dle standardů Nestlé
* Spoluúčast na projektech v oblasti automatizace
* Implementace informačního systému pro řízení údržby, zavádění Kaizen (TPM) metody do údržby
* Řízení spolupráce jednotlivých oddělení, koordinace subdodavatelů, zajištění BOZP a hygieny
* Klasifikace nákladů a návratnost investic do údržby, reporting vedoucímu technického odboru

Co musíte umět?

* VŠ nebo SŠ technického zaměření
* Praxe na obdobné pozici
* Zkušenosti s vedením týmu
* Komunikativní znalost AJ
* Znalost práce na PC a MS Office
* Oprávnění dle zákona 250/2021 Sb. (dříve vyhláška 50)

Výhodou bude:

* Orientace v problematice automatizace
* Znalost systému SAP

Co od nás dostanete?

* Dbáme na work-life balance, a proto budete mít celkem 30 volna.
* Nabízíme flexibilitu - pracovní doba 7,5 hod/ denně s pružnou pracovní dobou s pevným jádrem 8:00-13:00 hod.
* Roční bonus na základě splnění cílů a širokou škálu příspěvků: na „penzijko“ až 7200Kč/rok, na dojíždění až 18000Kč/rok, benefit plus až 7200 Kč/rok a mnohé další…
* V pondělí a úterý si můžete v rámci pracovní doby odskočit na masáž.
* Za vaši práci sladká odměna – až 20 % sleva na výrobky Nestlé z naší závodové prodejny. čas od času od nás dostanete něco sladkého domů.
* Snídaně / obědy (případně večeře) v naší závodní jídelně za dotovanou cenu.

Máme i spoustu dalších benefitů, akcí i slev sjednaných s jinými společnostmi. Pošlete nám vaše CV a probereme to s vámi společně na osobní schůzce!

Připojte se do naší Nestlé Talentové komunity! Abychom s vaším profilem mohli pracovat i v budoucnu, doporučujeme při vyplňování sekce Možnosti hledání a soukromí zakliknout: "Volná místa v zemi mého pobytu".

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Příspěvek na dopravu
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- Firemní akce
- 13. plat
- Možnost si napracovat hodiny
- Dovolená více než 5 týdnů

Detaily o pracovním místě:
Firma: Nestlé Bratislava
Lokalita: Holešov
Pracovní pozice: Vedoucí elektroúdržby
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    60 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Nové nabídky práce každý den
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
    Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
    Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
    Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
    Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
    Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
    Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Junior Analytik/Kalkulant pro Facility Management (A663)
Čechy - B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
STAVBYVEDOUCÍ
- Zlín - POZIMOS, a.s.
Stavbyvedoucí
Otrokovice - Unihal s.r.o.
- Bystřice pod Hostýnem - Pavel Ulrych - STAVITEL s.r.o.
C# DEVELOPER | 80 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč
OPERÁTOR CNC | až 40 000 Kč | Nástup do kmene!
Kroměříž - Gi Group Czech Republic | 35 000 Kč - 40 000 Kč
VEDOUCÍ SW TÝMU | 100 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
SERVISNÍ TECHNIK | ZLÍN | až 45 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
Supervisor - DPP
Kroměříž - 25 000 Kč - 32 000 Kč
Odborný konzultant SW
Kroměříž - 40 000 Kč - 50 000 Kč
PROJECT ENGINEER | PLASTICS
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Mechanik do výroby (m/ž)
Kroměříž - 33 100 Kč/měsíc - 45 000 Kč/měsíc

Práce Vedoucí elektroúdržby: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Vedoucí elektroúdržby?

Práce je nabízena v lokalitě Holešov.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Nestlé Bratislava.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí elektroúdržby ve městě Holešov? Pošlete svůj životopis firmě Nestlé Bratislava ještě dnes.