Obchodní zástupce / zástupkyně

Ústí nad Labem a regiony severních a západních Čech, Ústí nad Labem

ALMECO plus s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem surovin a potřeb pro cukrárny i cukrářské výrobny, pekárny či catering, značkových tuzemských i světových výrobců. Nabízíme čokolády, polevy, krémy, dekorace, náplně, korpusy, posypy, kakao, ořechy, tuky, formy, mléko, želatinu, cukry, barvy, ovoce i pomůcky.

Více informací o společnosti naleznete na www.almeco.cz.

Náplň práce:

Komplexní zajišťování činností: vyhledávání nových zákazníků, kompletní péče o stávající zákazníky, odborné poradenství, analýza trhu, marketingový průzkum, prezentace surovin zákazníků, podpora prodeje, vedení evidence a obchodní dokumentace, řešení reklamací, monitorování trhu.

Nabídka: • práci na HPP v přátelském kolektivu

• stabilní zázemí

• služební telefon a vůz

• benefity

• školení v ČR i v zahraničí

• účast na veletrzích a obchodních akcích u nás i v zahraničí

Základní mzda od 28 000 Kč/měsíc + provize a osobní ohodnocení.

Místo práce: Ústí nad Labem a regiony severních a západních Čech

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky: • min. SOU vzdělání - i bez praxe / zaučíme

• kompetence ke kooperaci

• týmové práci a efektivní komunikaci

• práce na PC (Word, Excel, Pages, Numbers)

• hmotná odpovědnost

• ŘP sk. B - aktivní řidič

• časová flexibilita

• ochota cestovat a vzdělávat se

Výhodou:

• znalost AJ

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOBSYSTEM s.r.o.
Lokalita: Ústí nad Labem
Pracovní pozice: Obchodní zástupce / zástupkyně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    92 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce / zástupkyně ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě JOBSYSTEM s.r.o. ještě dnes.