Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici n. L.

Litoměřice

Náplň práce:

• Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí

• Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny

• Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu

• Zpracování drobného vydání

• Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola

• Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka

• Plnění cílů firmy – obrat, inventury, provozní náklady

Nabídka: Co Vám můžeme nabídnout:

• Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr

• Příspěvek na stravování ve mzdě

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Výhodný nákup masa

• Odměnu za práci o víkendech a svátcích

• Multisport kartu

• Výhodné zaměstnanecké nákupy masa

• Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz

• Odměna při výročí narození

• Zaučení na prodejně

Požadavky: Co od Vás očekáváme:

• Odborné vyučení v oboru výhodou

• Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou

• Zkušenost s prodejem potravin

• Základní znalost práce na PC

• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

• Zodpovědný přístup k práci

• Samostatnost

• Loajalita

• Zdravotní průkaz

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Litoměřice
Pracovní pozice: Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici n. L.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 300 Kč - 26 100 Kč
Nabídka přidána: 26. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    46 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Litoměřice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici n. L. ve městě Litoměřice? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.