Obchodní manažer pro ČR i zahraničí

Pardubický, Letohrad

POPIS POZICE:

Hledáme novou posilu do obchodního oddělení - pokud jste obchodník tělem i duší, je Vám blízký nejen český, ale i zahraniční trh a navíc máte zkušenosti s prodejem technického produktu (strojírenství), pak jste náš člověk!

Na této pozici se budete věnovat jak rozvoji stávajících zákazníků a trhů, tak i vyhledávání nových možností spolupráce. Plnou podporu Vám poskytne jak tým technické podpory, tak i vedoucí celého obchodního oddělení.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky a rozvoj spolupráce
  • vyhledávání nových příležitostí (ČR i zahraničí)
  • tuzemské i zahraniční služební cesty
  • vedení obchodních jednání
  • příprava podkladů, nabídek a prezentací
  • spolupráce s technickou podporou
  • komunikace se zákazníky v průběhu projektu

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • praxe v oblasti tuzemského i mezinárodního obchodu
  • ochota cestovat
  • reprezentativní vystupování a dobré prezentační schopnosti
  • schopnost samostatné a organizované práce
  • AJ nebo NJ na profi úrovni
  • řp. B

NABÍZÍME:
  • stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci
  • fixní mzdu + bonusový systém
  • automobil i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • kompletní zaškolení a další růst

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Letohrad
Odvětví práce: Obchod
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Obchodní manažer pro ČR i zahraničí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Letohrad - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní manažer pro ČR i zahraničí ve městě Letohrad? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Letohrad - Obchod