Obchodní konzultant, 70 000 Kč, HPP

Ostrava

O nás

Jsi komunikativní a máš obchodního ducha? Baví Tě mít možnost ovlivnit výši svého příjmu? Potom hledáme právě tebe!

Nabízíme fixní plat a neomezené provize. Pracujeme od pondělí do pátku! Víkendy a svátky máte volno! Taky jsou u nás možné týdenní zálohy.

Pro tuto pozici nejsou zapotřebí žádné předchozí zkušenosti, naopak je to úžasná příležitost jak začít budovat úspěšnou kariéru. Pozice je vhodná i pro absolventy. Napiš nám!

Myslíš si, že pro Tebe pozice není vhodná, ale znáš někoho, kdo by se na ní hodil? Pošli nám kontakt a CV kandidáta a v případě nástupu dostaneš peněžitou odměnu 5000 Kč.

Náplň práce:

  • Organizace a pravidelná účast na obchodních jednáních
  • Odborné poskytování informací o službách společnosti a propagace služeb obchodních partnerů
  • Komunikace s klienty
  • Péče o stávající zákazníky
  • Využívání informačních technologií a interních databází
  • Nenáročná administrativa, denní reporting, příprava podkladů pro obchodní jednání a pod.

Co od Vás očekáváme:

  • Hledáme komunikativní a zodpovědnou osobu s obchodním duchem
  • Vyžadujeme dobré organizační dovednosti a schopnost dobře odprezentovat sebe a firmu
  • Preferujeme ambiciózní kandidáty, kteří mají nadšení a motivaci se učit nové věci a rozvíjet se v oboru
  • Požadované vzdělání nebo praxe: Není stanoveno žádné minimální požadované vzdělání, závisí hlavně na vašich osobních předpokladech.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zkrácená pracovní doba od pondělí do čtvrtku - třídenní víkendy
  • Nadstandardní platové ohodnocení, pravidelné bonusy v rámci provizí
  • Zaškolení je poskytnuto a hrazeno společností
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce v týmu přátelských lidí
  • Účast na kreativních teambuildingech, soutěže o věcné ceny nebo pobyty u moře

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ubbe s. r. o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Obchodní konzultant, 70 000 Kč, HPP
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 90.000 Kč
Nabídka přidána: 27. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní konzultant, 70 000 Kč, HPP ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Ubbe s. r. o. ještě dnes.