Nástrojař | pěkné benefity | vhodné i pro absolventy

Pardubický, Choceň

Hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí stabilní společnosti? Láká vás pozice nástrojaře, ale nemáte předchozí zkušenosti a technická dokumentace je pro vás prozatím oříšek? S tím si poradíme! Do kmene týmu výrobní společnost právě hledáme nejen šikovné absolventy se zájmem o obor, ale také zkušenější kolegy, kteří se chtějí odborně posunout.

POPIS POZICE:
  • hlavní náplní práce je údržba a výměna nástrojů podle plánovaného harmonogramu
  • budete úzce spolupracovat s mistrem výroby
  • podílet se spolu s ostatními kolegy na složitějších opravách nástrojů a zařízení
  • provádět drobné kontroly stojních zařízení
  • pracovat ve 3 směnném provozu s volnými víkendy

PROFIL KANDIDÁTA:
  • praxe na obdobné pozici/ vzdělání v oboru
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • manuální zručnost, technické myšlení a spolehlivost
  • znalost technické dokumentace výhodou

NABÍZÍME:
  • příplatky (směnnost, přesčasy, prémie)
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční bonusy
  • firemní akce
  • věrností bonusy
  • možnost kariérního posunu

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Choceň
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Nástrojař | pěkné benefity | vhodné i pro absolventy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nástrojař | pěkné benefity | vhodné i pro absolventy ve městě Choceň? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Choceň - Řemeslné a kvalifikované technické práce